Інтерфакс-Україна
17:41 06.11.2025

В Івано-Франківську в офісному приміщенні вибухнула зарядна станція, постраждало троє людей – ДСНС

1 хв читати

В Івано-Франківську на 3-му поверсі офісу вибухнула зарядна станція, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Вогнеборці ліквідували пожежу За попередніми даними, постраждало двоє людей. Одну людину врятували надзвичайники, ще 40 осіб евакуювали з будівлі", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Причини вибуху з’ясовують фахівці.

Рятувальники нагадують не залишати зарядні пристрої без нагляду, використовувати лише сертифіковане обладнання та не перевантажувати електромережу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та союзники застерігають США від "поспішних дій" у припинення війни – ЗМІ

Інформація про нібито підготовку підозри Арахамії чи керівнику САП не відповідає дійсності – СБУ

На Херсонщині через ворожі обстріли загинули троє людей, ще троє дістали поранень, серед них - неповнолітній

Комітет Ради звернеться до СБУ та Кабміну щодо повернення державі переданих до ЗАТ "Лукор" активів "Оріани"

Чернишов оскаржив рішення ВАКС щодо запобіжного заходу

Сі провів телефонну розмову з Трампом

МОЗ планує наступного року запровадити електронні ліцензії на медпрактику– Карчевич

Суд скасував рішення про передачу АРМА зернового термінала "Боріваж"

Проєкт підключення української ЕСОЗ до європейської мережі MyHealth@EU стартує з 2026 року – Карчевич

Мерц: Мирного плану щодо України не буде без схвалення Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА