Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:08 20.02.2019

Юрій Бойко - лідер президентського рейтингу в Харківській області - опитування

1 хв читати
Юрій Бойко - лідер президентського рейтингу в Харківській області - опитування

Якби президентські вибори відбулися найближчої неділї, то 29,2% виборців Харківської області з тих, хто піде голосувати, віддали б свій голос за співголову "Опозиційної платформи - За життя" Юрія Бойко.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження компанії Seetarget, що проводився в регіоні з 3 по 13 лютого 2019 року.

За даними соціологів, від Ю.Бойка значно відстає Володимир Зеленський - він із 20,1% знаходиться на другому місці. Юлія Тимошенко розмістилася на третьому з 11,4%. Четверте місце за Петром Порошенко - 8,7%. На п'ятому - Анатолій Гриценко - 7,4%.

Також опитування показало, що проблемою №1 для країни жителі Харківської області вважають: безперервний військовий конфлікт на сході України (33,7% опитаних), корупцію (18,9%) і погану владу (11,2%).

Головною проблемою для своєї сім'ї виборці Харківщини називають: низькі зарплати і пенсії - 18,3%, низькі доходи - 18,1%, високі тарифи на комунальні послуги - 17,5%.

Опитування проводилося методом індивідуального інтерв'ю за місцем проживання респондентів. Всього опитано 802 респонденти віком 18 років і старше. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Мирний житель загинув через ворожий авіаудар у Харківській області

Боєць полку поліції особливого призначення загинув на околицях Куп’янська внаслідок удару ворожого БпЛА

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 36

Укрзалізниця змінює маршрути у Харківській області через пошкодження інфраструктури внаслідок ворожих атак

Одна людина загинула, ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Електропостачання відновлено в усій Ізюмській громаді за винятком одного села - МВА

У Харківській області 4 загиблих і 16 постраждалих внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

У Балаклії троє загиблих, ще 13 постраждали

Троє мирних мешканців постраждали внаслідок недільних ворожих обстрілів Харківської області

Літня жінка загинула на Харківщині через детонацію російського дрона

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА