Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
17:06 20.02.2019

Бойко: Підтримка промисловості забезпечить створення нових робочих місць

2 хв читати
Бойко: Підтримка промисловості забезпечить створення нових робочих місць

Космічна галузь створює 10-15 робочих місць у суміжних галузях, дає безліч замовлень іншим галузям промисловості - починаючи від металів і закінчуючи точним машинобудуванням. І саме тому її розвиток є стратегічно важливим для країни, заявив співголова "Опозиційноъ платформи - За життя" Юрій Бойко.

"Сьогодні з України їдуть фахівці. Ми втрачаємо висококваліфікованих інженерів, лікарів, науковців, інтелектуальну еліту країни. Складається враження, що нинішня влада цілеспрямовано знищує економіку і промисловість, душить бізнес і підприємництво, систему оподаткування інакше як репресивної не назвеш, а людей цілеспрямовано заганяє в бідність", - підкреслив Ю.Бойко під час робочої поїздки до Дніпра, пыд час якої він відвідав КБ "Південне".

Під час спілкування з працівниками конструкторського бюро він зазначив, що космічна галузь - одна з 5-6 ключових в країні, і потрібно зробити все, щоб вона могла нормально розвиватися.

"Ви - це еліта нашої науки і промисловості, гордість України. Космічна галузь - це національне надбання і флагман вітчизняної економіки. Вона повинна розвиватися, і ми обов'язково будемо надавати їй підтримку", - сказав парламентарій.

Опозиційний політик зазначив, що для нормального функціонування галузі повинна проводитися ефективна податкова політика.

"Ми внесемо законопроект щодо скасування податку на завезене обладнання для космічної галузі, який досягає 40%. Навряд чи він буде прийнятий цим складом парламенту, тому що він вважає за краще займатися політичними питаннями. Але після зміни влади дана законодавча ініціатива обов'язково буде втілена в життя", - зазначив кандидат в президенти.

Він підкреслив, що без відновлення промислового потенціалу і зміни курсу країни на економічний прагматизм - ніяких позитивних зрушень в економіці не буде.

"Ми зробимо все, щоб побудувати в Україні сучасну економіку XXI століття. Будуть забезпечені умови для зниження безробіття, створені нові робочі місця, стимули для відновлення виробництва, а розвиток високих технологій дозволить домогтися економічного зростання до 5-7% на рік", - резюмував Ю.Бойко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Рубіо має намір у п'ятницю поінформувати європейських чиновників про мирний план щодо України

Польща закупить зброю для України на $100 млн – Сікорський

Україна запропонувала ОАЕ створити розподільний агрохаб для забезпечення продуктами нужденних країн

Мирний план США передбачає відмову України від частини території та озброєння

Київ отримав "сигнали" про пакет пропозицій США щодо припинення війни – ЗМІ

Україна та Іспанія підписали п’ять двосторонніх угод

Україна та Литва узгодили перелік спільних науково-дослідних проєктів на 2026–2027рр

Україна і Польща провели чергове засідання робочої групи з ексгумації, у середині грудня будуть важливі результати - голова УІНП

Макрон сподівається, що мир в Україні буде досягнутий до 2027р, закликає посилювати тиск на РФ

Україна та Франція підписали декларацію щодо співробітництва в обороні, зокрема про закупівлю 100 літаків Rafale F4 до 2035 р.

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА