Інтерфакс-Україна
10:11 27.11.2025

Ексвласники ПриватБанку не сплатили понад $3 млрд за рішенням Високого суду Англії, банк переходить до примусового виконання

1 хв читати
Ексвласники ПриватБанку не сплатили понад $3 млрд за рішенням Високого суду Англії, банк переходить до примусового виконання
Фото: https://www.facebook.com/

Ексвласники ПриватБанку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, які за рішенням Високого суду Англії від 10 листопада зобов’язані сплатити банку понад $3 млрд для відшкодування збитків та відсотків на момент рішення, не зробили цього у відведений для добровільної сплати термін до 24 листопада, повідомив банк агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер.

"Станом на сьогодні відповідачі не здійснили жодних виплат на відшкодування збитків ПриватБанку, визначених судовим рішенням", - зазначили у ПриватБанку, який був націоналізований наприкінці 2016 року. 

Зважаючи на те, що клопотання про загальне зупинення виконання рішення суд відхилив, рішення підлягає негайному примусовому виконанню, наголосила фінустанова.

Державний банк уточнив, що рішення Високого суду Англії може бути виконане не лише у Великій Британії, але й в інших юрисдикціях згідно з відповідним національним законодавством країн. ПриватБанк готується розпочати процедури визнання та виконання цього рішення у низці юрисдикцій поза межами Великої Британії, зокрема в Україні, де відповідачі володіють активами.

Банк запевнив, що має досвід і ресурси, необхідні для використання всіх доступних юридичних механізмів примусового виконання  — незалежно від складності структури володіння активами.

"Примусове виконання буде досить тривалим і складним процесом. ПриватБанк і надалі вживатиме всіх необхідних заходів для забезпечення виконання рішення суду в повному обсязі — у тому числі через механізми транскордонного стягнення", - зазначила фінустанова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки 2025р. виплатило агровиробникам 1,1 млрд грн компенсації на гектар

Україна зберегла у 2026р заборону експорту природного газу, але дозволила експорт солі та коксівного вугілля

Уряд цьогоріч започаткує державну підтримку страхування агропродукції

Свириденко: політика "Зроблено в Україні" забезпечила 0,95 відсоткових пункти зростання ВВП в 2025р

Індекс очікувань ділової активності у грудні-2025 став найвищим для цього місяця попри зниження – НБУ

Уряд запровадив на 2026р нульову квоту на експорт стратегічної для металургів сировини - металобрухт

Уряд у 2025р надав держкомпенсації на закладку 47 садів і 22 теплиць

Середня зарплата на підприємствах для бронювання працівників має бути вища 21,6 тис. грн

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА