Інтерфакс-Україна
10:42 11.11.2025

Поліція затримала у Києві чотирьох рекетирів, які вимагали у чоловіка $50 тис

2 хв читати

Поліція затримала чотирьох зловмисників, які вимагали у 24-річного киянина $50 тис неіснуючого боргу, інформує відділ комунікації поліції Києва

Як повідомляється на сайті правоохоронців у вівторок, потерпілий — 24-річний киянин, який займається просуванням сторінок у соціальних мережах. Як встановили правоохоронці, напередодні із ним зв’язався невідомий чоловік та запросив на робочу зустріч, нібито щоб обговорити замовлення послуг.

"Під час розмови чоловіків в автомобілі потерпілого до них раптово підсіли двоє невідомих, які одягнули чоловікові кайданки та погрожуючи пістолетом стали вимагати 50 000 доларів, який киянин був нібито їм винен. Втім, не отримавши бажаного, зловмисники втекли. Оперативники спільно із аналітиками кримінального аналізу встановили, що до вчинення злочину причетні четверо місцевих мешканців, віком від 19 до 41 року", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, вони розробили детальний план злочину, відповідно до якого один з фігурантів підшукав у соціальній мережі чоловіка, який займається просуванням сторінок у соціальних мережах, та ймовірно володіє значною сумою коштів. Ще один порушник створив сторінку у месенджері та написав потерпілому під виглядом замовника послуг та домовився про зустріч. Інші двоє здійснювали безпосередній фізичний вплив та погрози.

Правоохоронці вилучили у правопорушників кайданки та пістолет, який наразі направлено на експертизу.

Слідчі, за процесуального керівництва Оболонської окружної прокуратури, повідомили зловмисникам про підозру за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України – вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єр-міністр Іспанії: Ми перебуваємо на вирішальному етапі досягнення справедливого і тривалого миру

НКРЕКП спростила умови розвитку розподіленої генерації – голова регулятора

БЕБ викрило підпільні тютюнові цехи та вилучило сировини й товару на 47 млн грн

Зеленський готовий зустрітися з Трампом під час Дня подяки, щоб остаточно узгодити угоду – Єрмак

"Укренерго" в середу обмежуватиме споживання на рівні вівторка: всю добу в усіх регіонах обсягом від 0,5 до 2,5 черги

ВАКС визнав необґрунтованими активи майже на 5,8 млн грн, якими користується голова селищної ради на Рівненщині

Прем’єр Великої Британїї вважає, що переговори щодо припинення вогню в Україні "рухаються у позитивному напрямку"

"Генерал Черешня" повідомив про успішне застосування перехоплювача БпЛА Bullet

В Одесі обвалився балкон житлового будинку, двоє людей постраждали – ДСНС

Керівництво УЧХ обговорило з колегами із Британії спільні проєкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА