Інтерфакс-Україна
23:19 25.01.2026

Трамп відповів на судовий позов через будівництво бальної зали

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп, коментуючи судовий позов щодо будівництва бальної зали на території Білого дому, заявив, що проєкт фінансується приватно і без залучення коштів платників податків.

"Я будую один з найбільших і найкрасивіших бальних залів у світі, використовуючи понад 300 мільйонів доларів коштів "Великих американських патріотів", і тісно співпрацюючи з самого початку з військовими та секретною службою Сполучених Штатів. Це подарунок (нульове фінансування платників податків!) Сполученим Штатам Америки у розмірі від 300 до 400 мільйонів доларів", - написав він у Truth Social.

За його словами, позов з боку Національного фонду збереження історичної спадщини подано надто пізно, коли значна частина матеріалів уже замовлена. Трамп наголосив, що зупинка проєкту на цьому етапі завдасть шкоди інтересам країни та безпеці проведення державних заходів.

Як повідомлялося, на території Білого дому за кошти приватних джерел американських патріотів та великих компаній розпочали будівництво бальної зали на місці східного крила будинку, повідомив президент США Дональд Трамп.

Джерело: https://truthsocial.com/@realDonaldTrump/posts/115956692372915783

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" повідомила про запровадження у прифронтових регіонах особливого режиму руху поїздів

В Чернігові тимчасово призупиняють подачу гарячої води

Подальше зниження граничної ціни на російську нафту і боротьба з тіньовим флотом змусять Росію бути більш відкритою до миру – Брусило

Затримано підозрюваного у вбивстві мера Сімеїза, вчиненому у 2013 році

Суд пом’якшив запобіжний захід для екссудді Тандира, який збив на смерть нацгвардійця на блокпосту

Село Кутьківка Харківської області під повним контролем Сил оборони України - 16 АК

УЧХ допомагав постраждалим від нічних повітряних атак РФ в Київській та Запорізькій областях

Посадовцям КМДА повідомлено про підозру в розтраті 4,5 млн грн на ремонті вул. Кирилівської

РФ отримає відповідь на удар по Запоріжжю – Зеленський

Україна презентувала в Брюсселі проєкт із концесії порту "Чорноморськ"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА