Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:38 20.11.2018

Бойко: Запропонований урядом бюджет-2019 штовхає українців у прірву бідності

1 хв читати
Бойко: Запропонований урядом бюджет-2019 штовхає українців у прірву бідності

Проект держбюджету на 2019 рік повинен передбачати не збільшення видатків на силові органи, а підвищення соціальних виплат та перекриття корупційних схем, заявив народний депутат Юрій Бойко, якого виключили зі складу фракції "Опозиційний Блок".

"Він у гірших традиціях продовжує ганебну практику формування поліцейського бюджету. Натомість ми вважаємо, що зменшення виплат на правоохоронні органи, збільшення соціальних виплат та перекриття корупційних схем – це те, що потрібно для людей", - сказав нардеп в кулуарах Верховної Ради у вівторок, повідомляє прес-служба "Опоблоку".

Ю.Бойко наголосив, що в нинішньому вигляді підтримувати проект бюджету неможливо.

"Ми не будемо голосувати за цей бюджет, адже ми чудово розуміємо, що уряд і надалі намагатиметься продовжити діяти в такому ж напрямку", - зазначив Ю.Бойко.

Як повідомлялося, фракція "Опозиційний Блок" на засіданні у вівторок уранці ухвалила рішення про виключення Ю.Бойка та С.Льовочкіна з фракції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Фон дер Ляєн згадала Україну в різдвяному привітанні

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Через ракетно-дронову атаку запроваджені аварійні відключення е\е в кількох регіонах України - Укренерго

Держбюджет-2026 у разі продовження війни потребує збільшення видатків мінімум на 325 млрд грн – Підласа

Єврокомісія завершила логістичну операцію з передачі Україні теплової електростанції з Литви

Найбільша в історії ЄС логістична операція: Єврокомісія повністю перемістила з Литви до України теплову електростанцію

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА