14:09 07.01.2025

Інтернет-голосування щодо обрання членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони триває у вівторок до 21:00

1 хв читати
Інтернет-голосування щодо обрання членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони триває у вівторок до 21:00

Рейтингове інтернет-голосування щодо обрання членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони України відбувається у вівторок, 7 січня, до 21:00.

"Саме голоси громадськості визначать, хто увійде до ради та протягом двох років буде допомагати оцінювати корупційні ризики в Міноборони та сприяти формуванню антикорупційних заходів", - наголошується в повідомленні відомства в телеграм-каналі.

Як повідомили в Міноборони, голосування триватиме з 09:00 до 21:00 за посиланням: https://rgk.vote.mod.gov.ua/.

У міністерстві зазначають, що взяти участь у голосуванні можна лише один раз, обравши до 15 представників із 40 кандидатів, узяти участь в онлайн-голосуванні можуть усі громадяни, які проживають на території України.

Як повідомлялося, 26 грудня 2024 р., під час попередньої спроби провести рейтингове інтернет-голосування за членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони виникли технічні збої, відомство повідомило про перенесення голосування на 7 січня 2025 р. Причиною збою стали внутрішні технічні неполадки, зокрема нестабільна робота сайту та помилки в аутентифікації користувачів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Держмитслужба України та міжнародна асоціація REACT підписали меморандум про боротьбу з контрафактом

Після підписання попередньої угоди Україна і США розпочнуть роботу над наступною угодою про створення Інвестиційного фонду відбудови - Шмигаль

Київ передав на фронт 45 купольних систем РЕБ для захисту від безпілотників – мер

Ворог скинув на Костянтинівку три авіабомби, п'ятеро людей загинуло

Україна і США випрацювали остаточний варіант Угоди про встановлення правил та умов Інвестфонду відбудови України - Шмигаль

Кошта провів підготовчу до спецсаміту відеоконференцію з лідерами ЄС, Макрон поінформував про результати зустрічі з Трампом

Стефанчук закликав міжнародних партнерів не дати РФ навіть шансу утвердити свою окупацію

Крим та Севастополь є і залишатимуться невід'ємними частинами України - Кримська платформа

Сили оборони відбили у противника селище Котлине під Покровськом, знешкоджено майже 500 окупантів

Військовий літак розбився біля столиці Судану, загинули понад 45 осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА