Інтерфакс-Україна
18:09 30.12.2025

Зеленський: я не чув від Індії й ОАЕ засудження російських ударів по українських дітях

2 хв читати
Зеленський: я не чув від Індії й ОАЕ засудження російських ударів по українських дітях
Фото: @V_Zelenskiy_official Telegram

Заяви Об'єднаних Арабських Еміратів та Індії, в яких вони засудили атаку по резиденції Путіна, якої не було, викликають неприємні відчуття, оскільки ці країни не засудили удари росіян по українських дітях і вбивства людей, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Знаєте, якщо чесно, викликає нерозуміння і неприємні відчуття, що деякі представники, як Індія, Емірати, ще кілька держав, засудили їх удари. Засудили, вибачте, начебто наші удари дронів по резиденції Путіна, яких не було. А де їх засудження, до речі, що весь цей час б'ють по наших дітям, вбивають людей? Щось не чую я ні Індію, якщо чесно, зараз, ні Емірати", - сказав Зеленський журналістам у вівторок.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга відреагував на заяви урядів Об'єднаних Арабських Еміратів, Індії та Пакистану, в яких вони висловили занепокоєння щодо "атаки, якої ніколи не було", зазначивши, що за минулу добу Росія не надала жодних переконливих доказів своїх звинувачень України в нібито "атаці на резиденцію Путіна".

"Минув майже день, а Росія досі не надала жодних переконливих доказів своїх звинувачень України в нібито "атаці на резиденцію Путіна". І не надасть. Бо таких доказів немає. Ніякої атаки не було. Ми були розчаровані й стурбовані заявами Еміратів, Індії та Пакистану, в яких вони висловили занепокоєння щодо атаки, якої ніколи не було. Це ще більш дивно, враховуючи, що всі три держави не випустили жодних офіційних заяв, коли 7 вересня 2025 року справжня російська ракета влучила в справжню будівлю українського уряду", - написав Сибіга у соцмережі Х у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Електротранспорт у Дніпрі зранку замінять автобуси – мер

США виходять з 66 міжнародних організацій, зокрема Науково-технічного центру в Україні

Трамп поспілкувався з президентом Колумбії, очікується двостороння зустріч у Білому домі

Фріланд в п'ятницю залишить парламент Канади

Трамп "дав зелене світло" двопартійному законопроекту про санкції проти Росії – сенатор Грем

Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб

Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, демонструє небажання завершувати війну - ЦПД

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА