Інтерфакс-Україна
20:36 17.08.2021

ЦВК очікує висновків Донецької та Луганської ОДА-ВЦА про можливість проведення перших місцевих виборів у жовтні 2021 р.

1 хв читати
ЦВК очікує висновків Донецької та Луганської ОДА-ВЦА про можливість проведення перших місцевих виборів у жовтні 2021 р.

Центральна виборча комісія знову звернулася до Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій - військово-цивільних адміністрацій (ОДА-ВЦА), щоб оцінити можливості проведення перших місцевих виборів 31 жовтня 2021 року.

"Ідеться про безпеку виборців, інших суб’єктів та учасників виборчого процесу, належну підготовку та проведення виборів. У такій ситуації рішення про можливість/неможливість проведення виборів комісія може ухвалити на підставі відповідних висновків і рекомендацій обласних військово-цивільних адміністрацій і правоохоронних органів (як це було напередодні місцевих виборів у жовтні 2020 року та в березні 2021 року)", - повідомляється на сторінці ЦВК у соцмережі Facebook у вівторок.

Наголошується, що якщо буде можливо організувати підготовку та проведення перших місцевих виборів в останню неділю жовтня 2021 року, ЦВК має ухвалити рішення про призначення виборів найпізніше на 21 серпня 2021 року.

Отже, Центрвиборчком очікує висновків від Донецької та Луганської ОДА-ВЦА не пізніше ніж о 18 годині 19 серпня.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки у Запорізькій області – ОВА

Об'єкт критичної інфраструктури у Чернігові зазнав пошкодження внаслідок російської атаки - МВА

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Порошенко передасть військовим пилорами, шини і зарядні станції

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

Служба зайнятості пропонуватиме вакансії і перекваліфікацію безробітним ще до отримання такого статусу - Свириденко

Зеленський обговорив з Сирським і Гнатовим планування далекобійних операцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА