Інтерфакс-Україна
20:59 04.08.2025

Кількість загиблих в Краматорську зросла до семи людей

1 хв читати
Кількість загиблих в Краматорську зросла до семи людей

У Краматорську з-під завалів багатоповерхівки дістали тіло ще однієї жертви та фрагменти людського тіла, повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України.

"Кількість загиблих зросла до 7 людей внаслідок ворожого удару по середмістю Краматорська 31 липня… Протягом 4 серпня розібрано та вивезено 780 тонн пошкоджених конструкцій будинку, рятувальниками було вилучено з-під завалів тіло 1 особи та фрагменти людського тіла, які передані співробітникам Національної поліції для подальшої ідентифікації", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі.

Раніше начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін повідомляв про шістьох загиблих та 11 поранених.

 

ОСТАННЄ

ЦПД спростував інформацію про призупинку постачання озброєння США для України

Окупанти втратили 143 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Україна і Канада обговорили питання підтримки ветеранів та посилення санкційного тиску на РФ - Свириденко

Масована атака РФ на Сумщину триває майже добу, зафіксовані влучання в Сумській і Роменській громадах

Німеччина підтримує надання Україні гарантій безпеки, наближених до рівня членства в НАТО

Сибіга про допис Сіярто: Енергетична безпека Угорщини у ваших власних руках

Голова МЗС Словаччини: Україна шкодить своїм інтересам, адже ризикує залишитися без пального

Через ракетний удар РФ знеструмлено населені пункти Сумського району – ОВА

На Дніпропетровщині поліція застрелила чоловіка, який з ножем напав на людей, рятувальників і правоохоронців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА