Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:42 24.01.2019

У Давосі Гриценко розповів, які умови треба створити для бізнесу в Україні

1 хв читати
У Давосі Гриценко розповів, які умови треба створити для бізнесу в Україні

Бізнес в Україні має відчувати себе партнером та не йти у владу. Саме цього чекають міжнародні партнери, заявив лідер "Громадянської позиції" та кандидат у президенти Анатолій Гриценко.

"Бізнес повинен мати досвідчену робочу силу. Держава через підтримку людського капіталу – освіти, медицини, науки, технологій повинна це зробити. Бізнес повинен відчувати себе партнером, не йти в українську владу та сидіти мільярдерами у владних кріслах. Таких не сприймають ані в Україні, ані в НАТО та ЄС", - підкреслив А.Гриценко під час Українського сніданку в швейцарському Давосі, повідомляє прес-служба політика.

Він додав, що в Україні треба створити умови, щоб приходили промислові інвестори з локалізацією, відкриттям технологічної лінії, з компенсаційними та офсетними схемами.

"Треба, щоб країна стала клондайком для інвесторів. Тут інтереси української держави та бізнесу співпадають. Реалістична співпраця, коли українській владі довіряють українці і вона може спиратись на людську підтримку", - сказав політик.

Влада при цьому, зазначив він, повинна не імітувати, а робити реальні реформи, тримати слово у зовнішній політиці.

"Якщо влада бере зобов’язання, то чітко їх виконує. Щоб зарубіжні партнери не ламали голову, що робити з Україною. Щоб нас поважали українці та партнери", - підкреслив кандидат у президенти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Оновлена торговельна угода між ЄС та Україною принесе прямі вигоди європейській сільгоспспільноті – єврокомісар Хансен

Торговельна угода між ЄС та Україною забезпечить стабільність і простежуваність для обох сторін – аграрний міністр Данії

Кінцевою гарантією безпеки для України є повноправне членство в НАТО - глава МЗС Естонії

Естонія виділила EUR150 тис. для підтримки енергосистеми України

Естонія ніколи не визнає зміни силою українських кордонів - глава МЗС

Естонія готова прийняти конференцію з відновлення України у 2027р., підписано меморандум

Правоохоронець вимагав $25 тис. за приховування незаконного бізнесу

Фіцо проти використання заморожених активів РФ для підтримки України

Белград готовий надати майданчик для можливих мирних переговорів між Україною та Росією - ЗМІ

Зеленський: Розраховуємо на 150 літаків Gripen для України, і перші мають з'явитися наступного року

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА