Інтерфакс-Україна
20:57 14.10.2024

Відправник повідомлень про мінування об'єктів в Україні звинуватив у своїх діях журналістів "Радіо Свобода"

1 хв читати

Відправник листів, у яких повідомлялося про нібито мінування будівель органів державної влади, шкіл, бізнес-центрів, готелів, редакцій ЗМІ, посольств та інших об'єктів по всій Україні, "поклав відповідальність" за свої дії на журналістів "Радіо Свобода".

"У листі з погрозами, який розіслали сотням організацій, згадуються журналістки "Радіо Свобода" Ірина Сисак та Валерія Єгошина, а також фрілансерка Юлія Химерик, на яких відправники "покладають провину" у підривах, які нібито готуються", - зазначається в повідомленні "Радіо Свобода".

Лист підписала особа, яка назвала себе представником "терористичної групи", під назвою однойменного антиукраїнського телеграм-каналу, в якому поширюють заклики палити авто українських військових і переслідувати військовослужбовців ТЦК.

"Редакція не називає його ім’я та назву "групи" з безпекових та етичних міркувань", - наголошується в повідомленні.

Раніше "Радіо Свобода" оприлюднило розслідування авторства згаданих у листах журналісток про те, як російські спецслужби вербують українців, зокрема неповнолітніх, для підпалів автомобілів українських військових.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: першим кроком після переговорів з РФ має бути реалізація домовленості про обмін полоненими у форматі "1000 на 1000"

Законопроєкт США щодо жорстких санкцій проти РФ вже має 81 співавтора - Маркарова

РФ посилює атаки на багатьох напрямках, заявляють в РНБО

Росіяни не дають сигналів щодо припинення вогню, тож потрібен тиск на РФ

Мерц не бачить жодних ознак швидкого закінчення війни в Україні

Лисак, Генштаб та DeepState спростовують інформацію про вихід окупантів на кордон Дніпропетровської області

Зеленський відзначив держнагородами 19 вчених

США мають варіанти посилення санкцій проти РФ, якщо це буде необхідно – Рубіо

Кошта по телефону запевнив Зеленського в підтримці української позиції щодо припинення вогню

США проведуть аналіз наданої Україні допомоги для виявлення можливих маніпуляцій і незаконних привласнень – Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА