Інтерфакс-Україна
20:34 03.04.2025

Заступник голови ФРС Джефферсон не бачить необхідності поспішати з подальшою зміною ставки

1 хв читати
Заступник голови ФРС Джефферсон не бачить необхідності поспішати з подальшою зміною ставки

Федеральній резервній системі (ФРС) немає необхідності поспішати з подальшим коригуванням грошово-кредитної політики, вважає заступник голови американського ЦБ Філіп Джефферсон.

«Монетарна політика в її поточному стані добре підготовлена для того, щоб впоратися з ризиками і невизначеністю, з якими ми стикаємося», - йдеться в заяві Джефферсона, опублікованій на сайті ФРС.

«Суттєві зміни у сфері торгівлі та імміграції, у бюджетній політиці, а також у регулятивному середовищі тривають. Вкрай важливо оцінити сукупний ефект цих змін при плануванні подальшого напряму монетарної політики», - зазначив Джефферсон.

Він чекає «помірного ослаблення» американського ринку праці цього року і бачить можливість уповільнення економічної активності в умовах збереження або посилення невизначеності.

ФРС зберегла ставку в діапазоні 4,25-4,5% річних за підсумками березневого засідання. З вересня минулого року її було зменшено на 1 процентний пункт.

Наступне засідання Федрезерву відбудеться 6-7 травня. Трейдери не чекають зміни ставки на ньому, але оцінюють більш ніж у 80% ймовірність її зниження в червні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Консорціум державний Ощадбанку та Укрексімбанку набув право власності на ТОК "Гулівер"

Аналітик Concorde Capital оцінює потребу України у зовнішній допомозі в 2025-26рр у $90 млрд щорічно

Щонайменше шість областей України потерпають від посухи

Мережа "Аврора" за I пів.-2025 збільшила виторг на 27,8%

НКЦПФР очікує запуску механізму повернення активів клієнтам "Фрідом Фінанс" за 10 днів

Транш Ukraine Facility уріжуть, бо Київ виконав 13 реформ з 16 - речник ЄК

Вдосконалення НАБУ і САП - не в посиленні політичного контролю, а в підвищенні професійності і прозорості - УКАБ

Асоціація грального бізнесу вітає аудит Рахункової палати й радить більше уваги приділити боротьбі з чорним ринком

Половина суб’єктів грального бізнесу збиткова, виграші у 2024 р. отримали 640 тис. осіб – Рахункова палата

Тарифи на е/е для населення з підвищенням прайс-кепів залишаються незмінними – голова НКРЕКП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА