Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:55 26.11.2018

Вакарчук закликає міжнародну спільноту негайно дати оцінку агресії Росії проти України в Азовському морі

1 хв читати
Вакарчук закликає міжнародну спільноту негайно дати оцінку агресії Росії проти України в Азовському морі

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук закликав міжнародну спільноту негайно дати чітку і однозначну оцінку акту прямої агресії Росії проти України, що стався 25 листопада 2018 року поблизу Керченської протоки.

"Україна діє відповідно до міжнародного права. Але ми не можемо терпіти агресію проти нас. Шість українських моряків вже зазнали поранень. Світ повинен негайно реагувати на військову агресію з боку Росії", - написав С.Вакарчук на своїй сторінці в Твіттер у неділю.

Співак підкреслив, що звертаємось не лише з проханням міжнародної підтримки та єдності, а й "вимагаємо адекватної реакції від наших союзників та партнерів. Більше не залишилося місця для неоднозначності!».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Росію не хвилюють людські втрати, її можуть хвилювати тільки жорсткі санкції - Зеленський

Трамп перепостив заклик колумніста WP прийняти закон про руйнівні санкції на РФ як важіль впливу на Путіна

Трамп поговорив з Путіним, назвав розмову "хорошою, але не такою, що призведе до негайного миру

Паліса закликав сенаторів США підтримати закон Грема про посилення антиросійських санкцій

США вітають "прогрес" у переговорах між РФ та Україною – Держдеп

Речник МЗС про переговори у Стамбулі: Обмежений позитив є, але для конструктивної роботи необхідно посилювати тиск на Росію

Україна очікує від Москви "меморандум" до анонсованої на 2 червня двосторонньої зустрічі – Умєров

Серед звільнених полонених у форматі 1000/1000 нема жодного бійця "Азову" – комбриг

Росія виступає проти проведення переговорів з Україною у Ватикані - ЗМІ

Мерц, Мелоні, фон дер Ляєн та Стубб в цілому задоволені розмовою з Трампом про його спілкування з Путіним

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА