Інтерфакс-Україна
10:35 23.01.2026

Зеленський: сторони в Абу-Дабі будуть обговорювати ключове питання Донбасу

1 хв читати
Звернення Президента до учасників засідання Коаліції охочих  11 грудня 2025 року
Звернення Президента до учасників засідання Коаліції охочих 11 грудня 2025 року | Фото: Офіс Президента України / www.president.gov.ua

Питання щодо Донбасу залишається ключовим, його будуть обговорювати Україна, США та РФ під час своїх зустрічей в ОАЕ сьогодні та завтра, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Питання Донбасу ключове. Його будуть обговорювати, і обговорювати в модальності, як три сторони це бачать. В Абу-Дабі, сьогодні і завтра", - сказав Зеленський журналістам у п’ятницю.

Президент зазначив, що керівник переговорної групи - секретар РНБО Рустем Умєров буде надавати йому "відповідні сигнали" на кожному етапі тих чи інших розмов або домовленостей.

"Будемо ділитися з вами", - додав глава держави.

Як повідомлялося, у п’ятницю та суботу команди України, Росії та США проведуть зустріч у Об’єднаних Арабських Еміратах.

"Американська команда поїде сьогодні в Москву, вони чекали на нашу зустріч з президентом Трампом, і зараз вони поїдуть, і моя команда зустрінеться з американською командою. Я думаю, що це буде перша тристороння зустріч в Еміратах. Я думаю, що це буде завтра, і післязавтра. Це буде зустріч, яка триватиме два дні в Еміратах", - сказав Зеленський під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

ОСТАННЄ

Голова ТСК Гончаренко запросив генпрокурора на засідання комісії для надання пояснень щодо операції "Мідас"

Росіяни витратили на масований удар 20 січня понад $131 млн – ГУР МО

Сибіга відповів Орбану: Ваш господар у Москві не протягне 100 років

СБУ: гауляйтеру Сальдо повідомлено нову підозру – за створення окупаційного батальйону на лівобережжі Херсонщини

Єврокомісія розгортає в Україні 447 аварійних генераторів на суму EUR3,7 млн

Двоє загиблих, троє постраждалих через удар ворожого БпЛА по цивільному автомобілю у Харківській області

Держетнополітики починає дослідження афілійованості монастиря "Голосіївська пустинь" УПЦ (МП) з РПЦ

ДБР: на Кіровоградщині посадовець штабу безпідставно нараховував зарплати й премії військовим, які пішли у СЗЧ

УЧХ передав генератор Харківському авіаційному інституту

В Україні на вихідних збережеться мороз, сніжитиме

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА