Інтерфакс-Україна
17:12 08.10.2025

У перший день 2026р набере чинності закон про захист права осіб з інвалідністю на працю

1 хв читати
У перший день 2026р набере чинності закон про захист права осіб з інвалідністю на працю

У перший день нового 2026 року набере чинності євроінтеграційний закон, який захищає право осіб з інвалідністю на працю, повідомляє пресслужба Верховної Ради.

Закон № 4219-IX імплементує пункти g) та і) ст. 27 "Праця та зайнятість" Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

"Акт включає органи державної влади та місцевого самоврядування до переліку роботодавців, які пропонують робочі місця особам з інвалідністю, передбачає впровадження державних стандартів обладнання (облаштування) робочого місця та забезпечення розумним пристосуванням робочих місць на підприємствах та організаціях, та запроваджує внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю", - наголошується в повідомленні в телеграм-каналі.

Таким чином, передбачається суттєве розширення можливостей для осіб з інвалідністю на ринку праці, відвівши важливу роль у реалізації політики інклюзії та адаптації громадським об’єднанням осіб з інвалідністю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська урядова делегація завершила робочий візит у США і прямує до Словаччини - ЗМІ

Орбан оголосив, що підготовка зустрічі Трампа й Путіна в Угорщині вже йде

Кривий Ріг зазнав масованої атаки російських дронів – МВА

Самі лише розмови про ракети "Томагавк" змусили Путіна шукати діалогу зі США – Сибіга

В ЄС попередньо схвалили EUR1,5 млрд Програму Європейської оборонної промисловості на 2025-27рр з EUR300 млн для України

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Адвокати Жеваго розкритикували спецрозслідування проти нього, Франція повторно розглядає його екстрадицію

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Зеленський: від зустрічі з Трампом очікуємо, що імпульс, який спрацював на Близькому Сході допоможе закінчити війну РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА