Інтерфакс-Україна
19:16 13.10.2025

Зеленський: Є проблема у тому, щоб знайти кошти для імпорту газу

1 хв читати
Зеленський: Є проблема у тому, щоб знайти кошти для імпорту газу

Сьогодні імпорт газу не є проблемою, однак проблема є у тому, щоб знайти достатньо коштів на це, є розуміння, де його закуповувати, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Ми маємо свої оцінки того, що нам буде потрібно. Але в основному йдеться про гроші. Тож на сьогодні газ не є проблемою. Проблема полягає в тому, щоб мати достатньо грошей, достатньо коштів для цього газу. Ми розуміємо, де купувати. Ми розуміємо ціну", - сказав Зеленський під час преспідходу з високим представником Європейського союзу із закордонних справ Каєю Каллас у понеділок.

За словами президента, деякі партнери в Європі не просять грошей, зокрема, норвезькі партнери, а також партнери з ЄС, а також це можуть бути деякі представники Близького Сходу.

"Отже, ми розуміємо, де купувати. Питання також, як завжди, полягає в тому, де взяти достатньо грошей, щоб це організувати", - зазначив він.

Окрім того, Зеленський зазначив, що після 1-2 атак РФ Україні можливо знадобиться імпорт електроенергії.

"І ми завжди використовуємо цю можливість під час зими. Ця лінія для нас відкрита", - зауважив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через війну в Україні пошкоджено чи зруйновано 17,1% закладів освіти - Лісовий

Федоров закликає українців допомагати блокувати номери спам-дзвінків

Кількість вчителів до 30 років зменшилась більше ніж вдвічі за останню декаду - голова комітету Ради

РФ завдала понад 500 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області, під ударамим були інші регіони України

Щороку понад 7 тис. дітей в Україні потребують влаштування поза біологічними сім’ями - Мінсоцполітики

Збито/подавлено 69 цілей противника, зафіксовано влучання 27 ударних БпЛА на семи локаціях

У Харківській області 62 людини постраждали внаслідок обстрілів протягом доби

Канцлер Німеччини закликав Трампа вплинути на Путіна для припинення війни в Україні

Близько 30 тис. абонентів залишилися без світла внаслідок ворожих авіаударів по Харкову

Окупанти за добу втратили 1200 осіб та 145 од. спецтехніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА