Інтерфакс-Україна
14:09 26.11.2025

Зеленський підписав закон щодо перепоховання загиблих військовослужбовців, які захищали Україну

1 хв читати
Зеленський підписав закон щодо перепоховання загиблих військовослужбовців, які захищали Україну
Фото: НВМК

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо перепоховання загиблих військовослужбовців, які захищали Україну, зокрема, тих, чиї тіла виявлені на звільнених від російської окупації територіях, повідомила пресслужба Верховної Ради

"Закон встановлює чіткий правовий механізм перепоховання осіб або їхніх останків після ідентифікації (встановлення). Перепоховання здійснюється одноразово за рахунок джерел, передбачених Законом для їх поховання", - йдеться у повідомленні парламенту у телеграм-каналі у середу.

Як випливає з картки відповідного законопроєкту на сайті парламенту, закон, ініційований Кабінетом міністрів, було прийнято Верховною Радою 23 жовтня 2025р.

Закон вносить зміни до статей 14, 21, 25 Закону України "Про поховання та похоронну справу" і вдосконалює основні процедурні аспекти, пов’язані із перепохованням померлих (загиблих) осіб, передусім загиблих осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у разі ідентифікації (встановлення) осіб, невпізнані останки яких раніше поховано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Очікуємо "конкретних результатів" від зустрічі переговорних команд України та США

Радіодиктант національної єдності-2025 без помилок написало 6 людей, ще 11 припустилися по одній помилці

"Зимовий вступ" в університети на "нульовий курс" буде запроваджено цієї зими - Міносвіти

"Епіцентр" відкриває оновлений і втричі збільшений парк Epiland у Києві

Формат НМТ в 2026р. змінюватися не буде - Міносвіти

СБС уразили російський завод, який виробляє комплектуючі для Shahed та "Калібрів"

Каспаров: Чотири роки Україна б'ється за всю Європу, а ми ще обговорюємо, чи приймати її в НАТО

Литва, Польща і Латвія готові за необхідності обговорювати спільне закриття кордону з Білоруссю

Аварійні відключення застосовано в Сумській, Харківській та Полтавській областях – "Укренерго"

Чергова атака РФ на енергетику сьогодні призвела до локальних відключень світла в кількох областях – "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА