Інтерфакс-Україна
11:41 17.11.2025

Міносвіти запускає апробацію першого нацопитування студентів про досвід навчання

1 хв читати
Міносвіти запускає апробацію першого нацопитування студентів про досвід навчання

Міністерство освіти і науки України запускає апробацію першого національного опитування студентів про досвід навчання та задоволеність ним.

"У Міжнародний день студента Міністерство освіти і науки України запускає апробацію першого національного опитування студентів і студенток про досвід навчання та задоволеність ним. До пілоті візьмуть участь другокурсники 31 закладу вищої освіти. Триватиме пілотна фаза до 2 грудня", - йдеться в повідомленні міністерства.

Зазначається, що узяти участь в опитуванні можна через особистий кабінет в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО). 

"Ваші відповіді надходять до МОН без посередників, без участі адміністрації університету, факультету чи освітньої програми", - наголосили у відомстві. 

З інструкцією щодо участі та перелік закладів-учасників пілоту можна ознайомитися за посиланням: https://is.gd/3ebABu.

В Міносвіти розповіли, що реалізація опитування відбувається за підтримки проєкту Світового банку в Україні "Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів" (UIHERP).

Як повідомлялося, у жовтні у застосунку "Київ Цифровий" проходило опитування, у якому киян запитували, які сервіси для студентів і учнів варто першочергово додати в застосунок. Майже третина опитаних виступили за впровадження цифрових студентських у застосунку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Харкові зросла до двох

У прийнятому в середу бюджеті закладено підвищення зарплати вчителям – заступниця керівника ОП

У Слов’янську поранені 8 людей, серед них двоє дітей – ОВА

Наглядова рада ПриватБанку переобрала Заіграєва членом правління з корпоративного та МСБ-напряму

У Кривому Розі вже четверо постраждалих, серед них дитина

НАЛУ ініціює звернення до Європарламенту щодо правил реєстрації українських організацій у Реєстрі прозорості ЄС

Тарифи на опалення не змінюватимуться, а його вартість залежить від теплоспоживання кожного будинку – "Київтеплоенерго"

Вибух у Харкові не пов’язаний з ворожою атакою - мер

Кривий Ріг: є влучання балістикою, попередньо Іскандер-М, в адміністративну будівлю, одна жінка поранена

КС суд визнав неконституційним надання прокурору можливості представляти інтереси держави в суді через неналежний захист цих інтересів владою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА