Інтерфакс-Україна
16:37 22.07.2025

Директор НАБУ: хотів би, щоб ситуація з НАБУ і САП не вплинула на військову допомогу Україні

1 хв читати
Директор НАБУ: хотів би, щоб ситуація з НАБУ і САП не вплинула на військову допомогу Україні

Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Семен Кривонос сподівається, що ситуація, яка склалася довкола Національного антикорупційного бюро (НАБУ) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) не вплине на військову допомогу Україні.

"Сподіваюся, що військова допомога нашим воїнам буде продовжуватися, бо це найголовніше. І я сподіваюся, що такі дії як раз на військову допомогу не вплинуть", - сказав Кривонос на брифінгу в Києві.

Він додав: "В мене дуже велике бажання, щоб навіть така ганебна сьогоднішня акція не вплинула на таку речі. Хотів би, щоб цього не відбулося. Переконаний, що і не відбудеться".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна зацікавлені у залученні японського бізнесу в проєкти від зеленої енергетики до високотехнологічного виробництва - Качка

Під Києвом відбувся допрем’єрний показ фільму про участь ветеранів ГУР у найскладнішому забігу у світі

На вовчанському напрямку фіксують участь у війні найманців із низки країн, зокрема, Китаю - Зеленський

Історичну синагогу "Нахлас Еліезер" в Одесі пошкоджено під час нічної атаки РФ

Сибіга провів зустріч з представниками японського бізнесу та JICA

Зеленський у Харкові зустрівся з пораненими воїнами та відзначив їх державними нагородами

Японія продовжуватиме підтримувати зусилля України щодо якнайшвидшого досягнення міцного миру - МЗС

Очільника Енергетичної митниці Комара тимчасово усунено від виконання обов’язків на час розслідування

Понад 1 тис. закладів первинної меддопомоги надають ветеранам розширений перелік безоплатних послуг - Мінветеранів

Відновлення мереж після бойових дій компаніями "ДТЕК" у I пів.-2025 уже зрівнялося з обсягами за весь 2024р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА