Інтерфакс-Україна
19:39 05.08.2025

Шмигаль обговорив з канадським та словенським колегами співпрацю в сфері ОПК

1 хв читати
Шмигаль обговорив з канадським та словенським колегами співпрацю в сфері ОПК
Фото: https://t.me/Denys_Smyhal/

Міністр оборони України Денис Шмигаль провів розмови з канадським і словенським колегами Девідом Макгінті та Борутом Сайовіцем.

"З міністром оборони Канади Девідом Макгінті говорили про шляхи поглиблення двосторонньої співпраці в ОПК", - написав Шмигаль в телеграм-каналі.

Він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення Україна отримала військову допомогу від Канади на суму 6,5 млрд канадських доларів, і подякував за вагому підтримку.

"Озвучив наші нагальні потреби. Скоординували подальше співробітництво, а також можливість приєднання Канади до інструменту PURL", - розповів Шмигаль.

З міністром оборони Словенії Борутом Сайовіцем український міністр оборони обговорив потребу забезпечення довгострокових, стабільних і своєчасних постачань озброєння та боєприпасів для захисту України та стримування поширення війни в Європі.

"Україна зацікавлена в кооперації з оборонною промисловістю Словенії – як у спільному виробництві, так і в розвитку перспективних напрямків. Подякував Словенії за активну участь в механізмах та ініціативах на підтримку України та за солідарність з українським народом", - зазначив Шмигаль.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорить із Сирським прохання масштабувати підрозділ 225-го окремого штурмового полку до рівня бригади

Прокуратура через суд вимагає знести ресторан у парку Шевченка в Києві та повернути ділянку громаді

Іспанія відмовилася від закупівлі F-35 у США на користь європейських альтернатив

Трамп ввів 25% тариф на товари з Індії у зв’язку з покупкою російської нафти

Україна та Румунія планують відкрити ПП "Біла Церква – Сігету Мармацієй" до кінця року

Шмигаль підписав наказ про впровадження системи DELTA на всіх рівнях Сил оборони

Ворог скинув на базу відпочинку в Запоріжжі 4 КАБи, в лікарнях перебувають 8 поранених

Через ворожі обстріли Харківщини постраждали 3 мирних жителі

Посол Японії обговорив з Марченком реформу митниці та створення сприятливого середовища для японського бізнесу в Україні

Великий відсоток чоловіків серед вступників в аспірантуру пов'язаний з можливістю отримати відстрочку - Бабак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА