Інтерфакс-Україна
20:04 13.09.2025

Прогрес до миру за останні 3 міс. більший за 3 роки правління Байдена – Трамп у зверненні до 20 конференції YES

1 хв читати
Прогрес до миру за останні 3 міс. більший за 3 роки правління Байдена – Трамп у зверненні до 20 конференції YES

США продовжують наполегливо працювати заради миру, війна зрештою закінчиться не на полі бою, а за столом переговорів, заявив президент США Дональд Трамп у відеозверненні до щорічної конференції YES "Як нам завершити війну", яку організував у Києві 12-13 вересня Фонд Пінчука.

"За останні три місяці ми досягли більшого прогресу в напрямку миру, ніж Джо Байден за всі три роки… Сподіваюся, ми зможемо зупинити вбивства та привести світ до миру", – сказав Трамп.

Він знову назвав продуктивною першу зустріч з Володимиром Путіним минулого місяця на Алясці й дуже позитивним – проведений днями пізніше саміт з президентом України Володимиром Зеленським та європейськими лідерами у Білому домі.

ОСТАННЄ

МЗС України: Організація РФ т.зв. "виборів" на ТОТ України є незаконною, а їхні результати — нікчемні

Американські виробники демонструють значний інтерес до співпраці з Україною – Шмигаль

"Всеукраїнська школа онлайн" досягла першого мільйона зареєстрованих користувачів

Просування окупантів минулого тижня сповільнилося більш як на третину - DeepState

В Україні з середи у більшості областей очікується дощова погода

Росіяни вдарили по агрофірмі у Сумах, постраждалих немає

Ворог просунувся в Куп'янську та окупував Темирівку на сході Запорізької області - DeepState

Від ворога звільнено Панківку та прилеглі території – корпус "Азов"

ГУР здійснило масштабну атаку на ресурси російської ЦВК через проведення незаконних виборів на окупованих територіях України – джерела

Фільм "За перемогу!" режисера Васяновича здобув головний приз конкурсної програми Platform на TIFF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА