Інтерфакс-Україна
12:12 13.10.2025

Росіяни вдарили по Чернігівщині, одна людина загинула

1 хв читати

Російські окупанти вдарили із застосуванням БПЛА по м. Семенівка (Новгород-Сіверський р-н Чернігівської обл.), повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Ворожий дрон влучив у магазин, виникла пожежа. На місці працюють усі профільні служби", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

За даними ДСНС, в результаті удару одна людина загинула, ще одна травмована.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мер Києва попередив про найскладніший за всі роки війни опалювальний сезон і анонсував зміни в бюджеті міста

В Україну повернули тіла 1000 загиблих, за твердженням російської сторони, українських військових - Коордштаб

Укргідрометцентр попереджає про пориви вітру на Правобережжі та складні погодні умови у Карпатах і на Закарпатті

СБУ, ДБР та Нацполіція затримали ще 9 ділків з продажу "трофейної" зброї в Україні

Двоє медійників загинули у Краматорську через ворожий удар безпілотником

Оновлено Нацстратегію розвитку фінграмотності до 2030 року

Україну в найближчі два дні накриють дощі, на півдні – грози

Рада ратифікувала угоду з Хорватією про співпрацю у протимінній діяльності

ЄС до 1 січня 2027 року відмовиться від російського СПГ

Вступна кампанія-2026 передбачатиме 12 заяв до вишів, відмову від мотиваційних листів і випускні іспити зі шкіл Європи замість НМТ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА