Інтерфакс-Україна
16:05 20.12.2025

"Магазини вже наповнюються" – мер Арциза закликав мешканців міста не панікувати

2 хв читати

Мер Арциза Одеської області Сергій Парпуланський звернувся до мешканців міста з закликом не панікувати через удар РФ по мосту через Дністер в с. Маяки і внаслідок цього обмеженому сполученню південної частини регіону (Бесарабії) з іншими його частинами. 

"Всі ви знаєте, що стало з мостом в Маяках. І я бачу, що багато людей пішли в магазини й на базари скуповувати крупи, макарони. Вже створені альтернативні маршрути для доставки продуктів харчування. Вже наповнюються полиці в магазинах по Бесарабії – АТБ, Таврії. З пальним теж немає ніяких проблем", –  сказав Парпуланський у відеозверненні у Facebook у суботу.

Подібну заяву розмістив на сайті міськради і мер Білгород-Дністровська Олександр Скалозуб.

"Місто в достатньому обсязі забезпечене запасами палива, скрапленого газу, продовольчих товарів і медикаментів. На сьогодні відсутні підстави для ажіотажного попиту чи надмірного споживання товарів широкого вжитку", – написав Скалозуб.

За даними голови Одеської ОВА Олега Кіпера, у південних районах Одеської області сформовано двотижневий запас ліків, який постійно поповнюється і надається лікарням. Також забезпечено достатню кількість продуктів харчування та пального, в банкоматах є готівкові кошти, пенсії доставляються вчасно.

"Ми розуміли, що таке може статися, тому влада та військове командування врахували всі можливі критичні сценарії", – зазначив Кіпер.

Він також вказав, що рух цивільного автотранспорту мостом не зупинявся, а ДСНС, поліція, спеціальні та комунальні служби працювали над кожним маршрутом, і вже організовані альтернативні переїзди і переправи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА