Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:52 17.04.2019

Правоохоронці 18 квітня перейдуть на посилений режим служби напередодні другого туру виборів президента України

1 хв читати
Правоохоронці 18 квітня перейдуть на посилений режим служби напередодні другого туру виборів президента України

Правоохоронці з 18 квітня перейдуть на посилений режим несення служби напередодні другого туру виборів президента України, що відбудеться 21 квітня.

Як повідомляє в середу департамент комунікації Національної поліції України, загалом до забезпечення правопорядку під час другого туру виборів заплановано залучити майже 72,4 тис. поліцейських.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий на селекторній нараді в середу наголосив на необхідності забезпечення належної координації сил і засобів, а також взаємодії між усіма підрозділами МВС під час проведення виборів.

У свою чергу глава Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що правоохоронці мають врахувати проблемні моменти, які виникали під час першого туру голосування, і не допустити їх повторення.

За інформацією Нацполіції, загалом з початку проведення передвиборної кампанії - з грудня 2018 року – до поліції надійшло 8,8 тис. повідомлень про порушення, відкрито 378 кримінальних проваджень та складено 763 протоколи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Офіс генпрокурора про військову юстицію: Має бути не лише військова поліція, а й прокурори, суди та адвокати

Судитимуть двох колишніх податківців та їх спільника: продавали хакерам інформацію про громадян України

У Норвегії перемогла панівна лейбористська партія, прем’єр залишиться на чолі уряду

Харківські поліцейські передали ЗСУ два трофейні танки

В Києві чоловік вкусив поліцейського під час перевірки документів – ТЦК та СП

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

На Миколаївщині перекинувся рейсовий мікроавтобус: троє загиблих, інші пасажири в лікарні – поліція

Київщина: семирічний хлопчик застрелив шестирічну дівчинку з батькової рушниці

На Дніпропетровщині поліція застрелила чоловіка, який з ножем напав на людей, рятувальників і правоохоронців

У Харкові внаслідок ДТП за участю автівки та громадського транспорту постраждали 8 осіб - поліція

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА