Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
18:55 19.04.2019

Виступ артиста на сцені Зеленського на "Олімпійському" глядачі у фан-зоні Порошенка супроводжують вигуками "Ганьба"

1 хв читати
Виступ артиста на сцені Зеленського на "Олімпійському" глядачі у фан-зоні Порошенка супроводжують вигуками "Ганьба"

Під час виступу артиста на сцені з боку кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського на НСК "Олімпійський" глядачі з трибун і фан-зони іншого кандидата - чинного глави держави Петра Порошенка - скандують "Ганьба".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на 18:25 триває запуск глядачів, охочих побачити дебати кандидатів у президенти.

На стадіоні встановлено дві сцени, на яких по черзі виступають артисти. На сцені з боку П.Порошенка вже виступила група "Kozak System", на сцені В.Зеленського - Артем Пивоварський і група "Мачете", під час виступу якої глядачі періодично скандують "Ганьба".

Фан-зона П.Порошенка наразі майже вся заповнена, у фан-зоні В.Зеленського - близько 300 осіб. Ложа преси також повністю заповнена, але журналісти продовжують прибувати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У Покровську тривають бої - Зеленський

Зеленський обговорив із главою МЗС Естонії оборонну підтримку України

Зеленський: на Ставці визначили завдання для розширення географії застосування далекобійності

Зеленський у День української писемності та мови: дякую всім, хто продовжує навчати мови – попри все і де б вони не були

1200 дронів за тиждень: Зеленський закликав до спільної відповіді та повідомив про постачання "Міражів" і ракет

Туск розповів, що думає Зеленський про тривалість війни - ЗМІ

РФ застосувала проти України за тиждень майже 1200 дронів, 1360 КАБ та понад 50 ракет - Зеленський

Незалежна кандидатка Кетрін Конноллі перемогла на виборах президента Ірландії – ЗМІ

Зеленський: Від початку року Росія випустила по Україні близько 770 балістичних ракет і більше 50 "кинджалів"

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА