Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
17:49 23.04.2019

Зеленський переміг на виборах президента України з 73,22% голосів, у Порошенка - 24,45% - дані 100% протоколів

1 хв читати
Зеленський переміг на виборах президента України з 73,22% голосів, у Порошенка - 24,45% - дані 100% протоколів

У другому турі виборів президента України за кандидата на посаду глави держави Володимира Зеленського проголосували 73,22% виборців, тоді як нинішній президент Петро Порошенко набрав 24,45% голосів, повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 100% електронних протоколів.

Явка виборців під час повторного голосування на виборах президента України 21 квітня, включаючи закордонний виборчий округ, становить 61,37%. На момент завершення голосування виборчі бюлетені отримали 18 млн 409 тис. 313 осіб, тоді як до списків виборців на цей самий час було внесено 29 млн 645 тис. 358 громадян України.

За В.Зеленського віддали свої голоси 13 млн 541 тис. 530 виборців, за П.Порошенка проголосували 4 млн 522 тис. 320 громадян.

Недійсними визнано 2,31% виборчих бюлетенів.

Як повідомлялося, в другому турі виборів президента України, що відбувся 21 квітня, впевнену перемогу здобуває кандидат на посаду глави держави Володимир Зеленський: за даними всіх проведених екзит-полів, результати яких було оприлюднено після завершення голосування, за нього віддали свої голоси не менше ніж 70% виборців проти майже 25% тих, хто проголосував за П.Порошенка.

Після оприлюднення результатів екзит-полів П.Порошенко зателефонував В.Зеленському і привітав його з перемогою на виборах президента України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

1200 дронів за тиждень: Зеленський закликав до спільної відповіді та повідомив про постачання "Міражів" і ракет

Туск розповів, що думає Зеленський про тривалість війни - ЗМІ

РФ застосувала проти України за тиждень майже 1200 дронів, 1360 КАБ та понад 50 ракет - Зеленський

Незалежна кандидатка Кетрін Конноллі перемогла на виборах президента Ірландії – ЗМІ

Зеленський: Від початку року Росія випустила по Україні близько 770 балістичних ракет і більше 50 "кинджалів"

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Україна отримає фінансування з заморожених активів РФ у 2026, переконаний Зеленський

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Україна надала усі деталі щодо своїх потреб ППО під час "Коаліції охочих" - Зеленський

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА