Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:38 24.04.2019

"Народний фронт" і БПП виступили проти відставки Парубія, яку намагаються ініціювати у Раді

1 хв читати
"Народний фронт" і БПП виступили проти відставки Парубія, яку намагаються ініціювати у Раді

Парламентські фракції "Народний фронт" і "Блок Петра Порошенка" висловилися на підтримку голови Верховної Ради України Андрія Парубія у зв'язку зі збором підписів у парламенті за його відкликання з посади спікера.

"Андрій Парубій залишається на посаді голови Верховної Ради, і до жовтня ми ухвалимо ще десятки і десятки необхідних Україні законів. Присутність Андрія Парубія на посаді спікера - це можливість не лише утримати проукраїнську більшість до парламентських виборів, а й гарантія незмінності курсу держави, національного та зовнішньополітичного", - заявив глава фракції "Народний фронт" Максим Бурбак з трибуни Ради на пленарному засіданні в середу, виступаючи від імені своєї фракції і від БПП.

Як повідомлялося, 23 квітня народний депутат України з групи "Відродження" "Валерій Писаренко ініціював збір підписів під проектом постанови про відкликання з посади голови Верховної Ради А. Парубія.

Того ж дня Апарат Верховної Ради України видав В.Писаренку підписні листи для збору підписів парламентаріїв за відкликання з посади спікера Верховної Ради А.Парубія.

Згідно з регламентом Верховної Ради, необхідно зібрати не менше 150 підписів нардепів для розгляду на пленарному засіданні питання про відкликання спікера з посади. Рішення про відставку потребує мінімум 226 голосів парламентаріїв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

В Україні є великі шанси на формування нової партії євроскептиків після війни - політолог

В України неможливий "грузинський сценарій" після виборів - аналітик

Верховний суд дозволив перерахувати голоси у 13 виборчих комісіях на виборах президента Польщі

Вибори до парламенту Нідерландів призначені на 29 жовтня

Новим президентом Південної Кореї став Лі Чже Мьон

Опозиціонер Лі Чже Мен лідирує на виборах президента Південної Кореї після опрацювання понад 55% бюлетенів

Прем'єр-міністр Польщі звернеться за вотумом довіри уряду і готує "аварійний план" на випадок конфронтації з новообраним президентом – ЗМІ

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

Україна у відносинах із Польщею повинна діяти раціонально, а не емоційно - Кондратюк

Вибір поляків на президентських перегонах може ускладнити євроінтеграцію України - Климпуш-Цинцадзе

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА