Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
19:13 21.07.2019

Харківська поліція зареєструвала 77 повідомлень про порушення, відкрито 4 справи - начальник главку

1 хв читати

Інформація про мінування на 14 виборчих дільницях у Київському районі Харкова (169 округ) не підтвердилася, повідомив начальник ГУ Нацполіції в Харківській області Валерій Сокуренко.

"Ми переконалися, що там все в порядку, і всі дільниці станом на цей час працюють у штатному режимі", - сказав Сокуренко на брифінгу.

За його словами, інформація про те, що на дільницях закладена вибухівка, надійшла від людини, яка представилася спостерігачем на прізвище Попов. Однак, як з'ясували правоохоронці під час перевірки, спостерігач із таким прізвищем на цих дільницях не зареєстрований. Сокуренко повідомив, що голосування було призупинено на час перевірки тільки на одній дільниці з 14 (розташованій на вул. Моїсеївській, в будівлі КП "Харківводоканал").

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.

Загалом за день виборів до поліції надійшло 77 повідомлень про порушення виборчого законодавства на території Харківської області, відкрито 4 кримінальних провадження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Рятувальники виявили під завалами тіло загиблого внаслідок російської атаки по Харкову 7 червня – мер

Понад півтори доби триває ліквідація пожежі та аварійно-рятувальні роботи на цивільному підприємстві у Харкові після масованого ворожого удару

Ворожий авіаудар по околиці Харкова спровокував пожежу, даних щодо постраждалих немає - Синєгубов

Окупанти вдарили КАБами по околиці Харкова - мер

У лікарні помер ще один залізничник, що постраждав через влучання КАБами по Малій Південній залізниці в Харкові

Один з постраждалих внаслідок ворожого авіаудару по Харкову помер, ще двоє - у вкрай важкому стані – Синєгубов

Кількість постраждалих у Харкові перевищила 40 - Зеленський

Російські удари не у відповідь, а на знищення

Кількість постраждалих у Харкові через авіаудар зросла до 16

Загибла і четверо поранених внаслідок авіаудару ворога по Харкову – залізничники

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА