Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:30 29.09.2020

Житель Баранівки на Житомирщині псував в інтернеті агітки кандидатів і поширював їх у Facebook

1 хв читати

До поліції Житомирської області 28 вересня надійшло два повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Обидва повідомлення зареєстровані, проводяться ретельні перевірки відомостей.

Як повідомив у вівторок відділ комунікації поліції Житомирської області, голова обласного осередку однієї з партій проінформував про поширення в інтернеті недостовірної інформації, що паплюжить кандидатів у депутати та політичну силу. Зокрема, заявник вказав, що один із користувачів віртуальної мережі, житель м.Баранівки, за допомогою графічного редактора наносив на офіційні інформаційні агітки кандидатів написи негативного змісту та в такому вигляді розповсюджував іх у соцмережі Facebook.

Поліцейські встановлюють особу чоловіка для проведення необхідних процесуальних дій.

Крім цього, голова однієї з ТВК Житомирського району повідомила до поліції про виявлення інформаційного бюлетеня кандидата у депутати без обов’язкових вихідних відомостей. Поліцейські встановлюють особу, відповідальну за друк агітаційних матеріалів. У таких діях можуть вбачатись ознаки адміністративного правопорушення.

Загалом з початку виборчого процесу (з 5 вересня) до поліції Житомирщини надійшло 8 повідомлень про можливі порушення. Триває розслідування трьох кримінальних проваджень, складено один адміністративний протокол за ч. 2 ст. 212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Рішення ЄСПЛ буде використовуватися для дипломатичного тиску на РФ та стане основою роботи інших інституцій, зокрема, спецтрибуналу по агресії- уповноважена

ЄСПЛ визнав РФ винною у великій справі за скаргами України і Нідерландів – ЗМІ

НБУ оштрафував СК "Ультра Альянс" на 5,665 млн грн. за порушення у сфері фінмоніторингу

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Верховний суд Польщі підтвердив перемогу Кароля Навроцького на президентських виборах

Фінансування виборів буде забезпечено після припинення воєнного стану в Україні - Бюджетна декларація

В Україні готують спецзакон для проведення повоєнних виборів – Стефанчук

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА