Вибори
12:04 10.10.2020

Поліція відкрила за добу 24 кримінальні справи через порушення виборчого процесу в Україні

1 хв читати
Поліція відкрила за добу 24 кримінальні справи через порушення виборчого процесу в Україні

Українські поліцейські за минулу добу відкрили 24 кримінальних провадження, пов'язаних із порушеннями виборчого процесу.

Як повідомляє в суботу управління комунікації Національної поліції України, усього упродовж доби до поліції надійшло 266 заяв і повідомлень, пов’язаних із порушеннями виборчого законодавства. Найбільше повідомлень зафіксовано у Києві – 38, у Черкаській області – 26, у Херсонській – 18, у Київській – 17, у Запорізькій – 16, по 14 – у Львівській і Рівненській, в Одеській – 12, по 11 – у Донецькій та Чернігівській областях.

Усього з 5 вересня територіальні органи Нацполіції зареєстрували 3616 повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом.

За цей період до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 273 кримінальних правопорушень: 137 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 126 – пов’язані з виборчим процесом.

Складено 933 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із виборчим процесом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Партія "Демокраатит", що виграла вибори до парламенту Гренландії, має намір протистояти домаганням Трампа на острів

Теракт у Івано-Франківську готували два підлітки на замовлення РФ, під час транспортування вибухівки один загинув, другий отримав поранення – Нацполіція

Скасування воєнного стану і вибори в Україні будуть лише після повного припинення війни, наголошує Зеленський

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Гренландії стартували вибори до місцевого парламенту – ЗМІ

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

Правоохоронці затримали 8-х підпалювачів, які виконували замовлення РФ у різних регіонах України - СБУ

“Євросолідарність” таємних переговорів із західними союзниками не проводить - нардеп

“Європейська солідарність” проти виборів під час війни - Порошенко

До забезпечення справедливого миру проведення виборів в Україні неможливо – Ю.Тимошенко

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА