Інтерфакс-Україна
14:37 19.12.2025

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

1 хв читати
Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Участь польських компаній у повоєнній відбудові України є бажаною, спільні проєкти завжди об’єднують, заявив президент Володимир Зеленський на спільній з президентом Польщі Каролем Навроцьким пресконференції у Варшаві.

"Також ми будемо раді бачити польські кампанії у відбудові нашої держави. Ми сьогодні про це говорили з президентом, і в нас була довга бесіда, і важливо, щоб були спільні проекти. Вони завжди об’єднують", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

Кабмін розподілив понад 100 млн грн на ремонт лікарень на Миколаївщині та Харківщині і будівництво укриттів в Запорізькій області

Кабмін: 1,5 тис. шкіл отримають від ЮНІСЕФ по 420 тис. грн на підготовку до зими та підвищення енергетичної стійкості

Кабмін виділив 147,8 млн грн на допомогу мешканцям села Березина, які постраждали внаслідок вибуху на підприємстві

ППО знешкодила 31 із 51 БпЛА, зафіксовано влучання балістичних ракет та 20 безпілотників на 15 локаціях

Ворог атакував Херсонщину: восьмеро постраждалих, з них дві дитини

Окупанти за добу втратили 1090 особи та 131 од. спецтехніки - Генштаб

Сили оборони уразили ворожий військовий корабель та бурову платформу на нафтогазовому родовищі в Каспійському морі

Уже 8 жертв ворожої атаки в Одесі та 27 постраждалих

"Укрзалізниця" призначає додаткову групу вагонів до Кишинева з Одеси та Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА