Інтерфакс-Україна
13:14 11.10.2025

Три поїзди далекого сполучення відновили рух після перевірки інформації про мінування - УЗ

1 хв читати
Три поїзди далекого сполучення відновили рух після перевірки інформації про мінування - УЗ

У суботу, 11 жовтня, зранку були отримані повідомлення про замінування трьох поїздів далекого сполучення, після перевірки вибухових речовин не виявлено, повідомило АТ "Укрзалізниця" у телеграм.

Поїзди №68/20 Київ — Варшава, №733 Дніпро — Київ, №748 Тернопіль — Київ були вимушено зупинені. Пасажирів висаджено та відведено на безпечну дистанцію.

Вибухотехніки та співробітники правоохоронних органів обстежили потяги на предмет вибухівки. Вибухових речовин не виявлено.

"Поїзди відновили рух. Затримка склала менше години", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд готує рішення, щоб здешевити природний газ для потреб когенераційних установок - Зеленський

Свириденко разом із депутатами фракції більшості узгодить кандидатури на посади міністрів юстиції і енергетики – Зеленський

Мерц: Спільний мирний план покликаний започаткувати процес, для цього Росія повинна сісти за стіл переговорів

"Укренерго" анонсувало на вівторок цілодобові відключення від 0,5 до 2,5 черг проти 0,5-3 черг у понеділок

Україна та союзники застерігають США від "поспішних дій" у припинення війни – ЗМІ

Інформація про нібито підготовку підозри Арахамії чи керівнику САП не відповідає дійсності – СБУ

На Херсонщині через ворожі обстріли загинули троє людей, ще троє дістали поранень, серед них - неповнолітній

Комітет Ради звернеться до СБУ та Кабміну щодо повернення державі переданих до ЗАТ "Лукор" активів "Оріани"

Чернишов оскаржив рішення ВАКС щодо запобіжного заходу

Сі провів телефонну розмову з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА