Інтерфакс-Україна
20:59 04.08.2025

Кількість загиблих в Краматорську зросла до семи людей

1 хв читати
Кількість загиблих в Краматорську зросла до семи людей

У Краматорську з-під завалів багатоповерхівки дістали тіло ще однієї жертви та фрагменти людського тіла, повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України.

"Кількість загиблих зросла до 7 людей внаслідок ворожого удару по середмістю Краматорська 31 липня… Протягом 4 серпня розібрано та вивезено 780 тонн пошкоджених конструкцій будинку, рятувальниками було вилучено з-під завалів тіло 1 особи та фрагменти людського тіла, які передані співробітникам Національної поліції для подальшої ідентифікації", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі.

Раніше начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін повідомляв про шістьох загиблих та 11 поранених.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські лідери вважають розмову з Трампом великим успіхом – Грем

В Польщі затримано українця за підозрою у вчиненні диверсій за наказом іноземної розвідки

Співголови "Коаліції охочих": не може бути обмежень для ЗСУ і російського вето на вступ України до ЄС і НАТО

США вперше були представлені на саміті "Коаліції охочих"

Уряд вносить в Раду на ратифікацію Угоди про вільну торгівлю із Туреччиною та про Всеосяжне економпартнерство з ОАЕ

Посли держав G7 позитивно відгукнулися на призначення Кушніра до ВККС

Трамп має намір стимулювати Путіна до миру, запропонувавши угоду по копалинам на Алясці – ЗМІ

Кошта назвав підсумки зустрічі щодо миру для України

Зеленський: Сподіваюсь, що сьогодні ми стали ближчими до закінчення війни

У КМДА закликають прокуратуру врахувати недоліки при будівництві метро у 2010 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА