Інтерфакс-Україна
08:12 01.05.2025

Унаслідок ворожого обстрілу загинув залізничник на Одещині – "Укрзалізниця"

1 хв читати
Унаслідок ворожого обстрілу загинув залізничник на Одещині – "Укрзалізниця"

Російські війська обстріляли залізничну інфраструктуру Одеської області, загинув залізничник, повідомила пресслужба АТ "Укрзалізниці".

"Одещина та залізнична інфраструктура регіону цієї ночі перебувала під ворожим обстрілом. На робочих місцях обійшлось без жертв, проте, на жаль, ворожа атака на Одесу забрала життя залізничника у його власному домі", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що внаслідок обстрілу одну з ділянок пошкоджено: постраждали колії, контактна мережа та три вантажні вагони. Разом з тим, пасажирські поїзди курсують за графіком.

"Залізничники проводять оперативні відновлювальні роботи, щоб вантажні поїзди курсували до портів без перешкод. Наразі вони прямують альтернативним маршрутом", - зазначили у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Єрмак обговорив з Рубіо припинення вогню та перспективи мирного врегулювання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА