Інтерфакс-Україна
08:33 20.01.2026

Ворог атакував цивільну інфраструктуру Одещини, БпЛА влучив у багатоповерховий будинок

1 хв читати
Ворог атакував цивільну інфраструктуру Одещини, БпЛА влучив у багатоповерховий будинок

Російські війська вранці вівторка атакували цивільну інфраструктуру Одеської області, безпілотник влучив у багатоповерховий будинок, повідомив очільник ОВА Олег Кіпер.

"На світанку ворог знов цинічно атакував цивільну інфрастуктуру Одещини. Удари були спрямовані на житлові квартали та об’єкти енергетики. У місті Чорноморськ зафіксовано влучання БпЛА в багатоповерховий житловий будинок", - написав він у телеграмі.

За словами Кіпера, пошкоджено фасад та скління. Інформація про постраждалих наразі не надходила, дані уточнюються.

В Одеському районі також зафіксовано пошкодження об’єкта енергетичної інфраструктури. За попередньою інформацією, постраждалих немає.

На місцях подій працюють екстрені та комунальні служби.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти влучили у житловий будинок у Дніпрі – мер

Федоров: Уряд звільнив 5 заступників міністра оборони, частина залишиться в МО, найближчими тижнями зʼявляться нові члени команди

У Давосі почалася зустріч Зеленського та Трампа

НАЛУ презентувала альтернативний законопроєкт щодо впровадження ПДВ для ФОПів

Кількість постраждалих в Кривому Розі зросла до 11 людей – ОВА

САП: ексголові Держприкордонслужби повідомлено про підозру в системному хабарництві за безперешкодний перетин кордону

Раді рекомендують ухвалити закон щодо спрощення набуття майна неповнолітніми

ЄСПЛ визнав РФ винною у порушенні права на мирні зібрання в Криму – Представництво президента в АРК

Україна хоче передбачуваності у питанні вступу до ЄС, фінпідтримці та гарантіях безпеки – віцепрем’єр Качка

Глава МВС: водолази ДСНС ліквідували пошкодження труби ТЕЦ в умовах морозу до –15 °C

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА