Інтерфакс-Україна
19:52 06.06.2025

Вибори до парламенту Нідерландів призначені на 29 жовтня

1 хв читати
Вибори до парламенту Нідерландів призначені на 29 жовтня
Фото: Pixabay

Вибори до нижньої палати парламенту Нідерландів офіційно призначені на 29 жовтня, повідомила міністерка внутрішніх справ Юдіт Уйтермарк (Judith Uitermark).

"Ми офіційно встановили дату виборів: вибори до нижньої палати парламенту відбудуться у середу 29 жовтня 2025 року. Найближчим часом я працюватиму з муніципалітетами та іншими зацікавленими сторонами над підготовкою, щоб цей важливий для нашої демократії день пройшов гладко", - написала вона у соцмережі Х у п'ятницю.

Як повідомлялось, прем'єр-міністр Нідерландів Дік Схоф (Dick Schoof) у вівторок оголосив про відставку Кабінету міністрів, що призвело до дострокових парламентських виборів. Лідер нідерландської ультраправої Партії свободи Герт Вілдерс (Geert Wilders) заявив про вихід очолюваної ним політсили з правлячої коаліції.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Бухаресті помер колишній президент Румунії Йон Ілієску

"Європейська солідарність" ініціює законопроєкт про відновлення конкурсного відбору прокурорів до Офісу генпрокурора

Поліція розслідує вибух в Дарницькому районі Києва, в результаті якого постраждали троє правоохоронців

Пакети допомоги в рамках PURL затверджує SACEUR, їх зміст не розголошується – посадовець НАТО

Хорватія виділить свою частку на підтримку українських воїнів - Зеленський після розмови з Пленковичем

РФ допомагає КНДР модернізовувати носії ядерної зброї - Буданов

Російська авіабомба влучила у житловий будинок у Куп'янську, під завалами може перебувати троє осіб

П'ятеро депортованих із РФ українців оголосили голодування на грузинському кордоні - ЗМІ

Україна підготувала проєкт угоди з США щодо дронів, готова обговорити і укласти її – розмова Зеленського з Трампом

Зеленський про пакети допомоги з поставками Україні американської зброї: це буде хорошим прикладом для інших країн НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА