Інтерфакс-Україна
12:09 04.05.2025

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА з боку РФ на двох локаціях в столиці

1 хв читати
УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА з боку РФ на двох локаціях в столиці
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Волонтери Українського Червоного Хреста (УЧХ) допомагали постраждалим від нічної атаки БпЛА з боку Росії у двох районах столиці.

"Цієї ночі загін швидкого реагування Національного комітету Українського Червоного Хреста працював на місці ліквідації наслідків нічної атаки на Київ. Волонтери працювали у двох районах, де допомагали постраждалим і рятувальникам", - повідомив УЧХ у неділю у Фейсбуці.

Волонтери надали першу домедичну допомогу двом постраждалим та психологічну допомогу тим, хто опинився в епіцентрі подій.

Як повідомлялося, внаслідок падіння уламків БпЛА станом на ранок в Києві 11 постраждалих, з них двох дітей. Сталися пожежі в будинках у Святошинському, Оболонському та Шевченківському районах, постраждали автівки.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц: 30-денне припинення вогню буде тестом для Путіна

Львів зібрав 35 іноземних делегацій на День Європи

В Україні на вихідних очікуються дощі, місцями заморозки на поверхні ґрунту

Британія додала до санкційних списків щодо Росії СК "Согласіє", компанії з Гонконгу та Норвегії, понад 100 танкерів

Глави МЗС країн Європи прибули до Львова для участі у двох важливих подіях

Лідери країн-членів JEF обговорили із Зеленським і Трампом перспективи 30-денного припинення вогню: ситуація рухається

На південному сході України ввечері очікуються грози, на півночі та заході - нічні заморозки

Мерц і Трамп наполягають на 30-денному припиненні РФ вогню, яке стане початком мирних переговорів

Голова Представництва НАТО: Найближчим часом ми побачимо нові обіцянки та подальші поставки допомоги Україні

Зеленський привітав українців з Днем Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА