Інтерфакс-Україна
20:39 13.04.2025

Рубіо про атаку РФ на Суми: Це трагічне нагадування, чому Трамп витрачає стільки часу і зусиль на досягнення миру

1 хв читати
Рубіо про атаку РФ на Суми: Це трагічне нагадування, чому Трамп витрачає стільки часу і зусиль на досягнення миру

Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що недільна балістична атака Росії по українському місту Суми є "трагічним нагадуванням", чому президент Дональд Трамп витрачає стільки часу і зусиль на досягнення миру.

"Це трагічне нагадування про те, чому президент Трамп і його адміністрація витрачають стільки часу та зусиль, щоб покласти край цій війні та досягти міцного миру", - написав він в соцмережі Х.

За його словами, США висловлюють найглибші співчуття жертвам сьогоднішнього жахливого російського ракетного удару по Сумах.

Як повідомлялося, кількість загиблих в результаті ракетного удару Росії по м. Суми збільшилась до 34 осіб, серед них дві дитини.

РФ вдарила балістикою по Сумам в неділю, 13 квітня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на участь ПАР в дипломатії задля миру і в коаліції для повернення викрадених українських дітей - Зеленський

Україні потрібно залучити на пріоритетне відновлення цього року ще майже $10 млрд – Мінфін

Харківське підприємство UBC Group було атаковано шістьма "шахедами" – власник

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 349 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 124 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський про зустріч у Лондоні: cторони працювали змістовно, Україна завжди діятиме відповідно до своєї Конституції

Рятувальники ліквідували пожежі, спричинені нічною атакою російських БпЛА в Харкові

Рубіо: США зараз краще розуміють російську позицію

Сибіга про зустрічі в Лондоні: Ми підтвердили відданість України мирним зусиллям за лідерства Трампа

Норвегія внесе новий внесок у 2,4 мільярда норвезьких крон до Фонду допомоги Світового банку для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА