Інтерфакс-Україна
20:07 12.06.2025

Верховний суд дозволив перерахувати голоси у 13 виборчих комісіях на виборах президента Польщі

1 хв читати
Верховний суд дозволив перерахувати голоси у 13 виборчих комісіях на виборах президента Польщі

Верховний суд дозволив перерахувати голоси у 13 виборчих комісіях на виборах президента Польщі, повідомляється на сайті польського телеканалу Polsat News.

"Верховний суд своїм рішенням від 11 червня 2025 року прийняв до розгляду докази, отримані під час перевірки бюлетенів кількома комісіями", - йдеться на сайті Верховного суду.

Як зазначається, судді погодилися зі змістом деяких передвиборчих протестів, які стосувалися можливих порушень на деяких виборчих дільницях.

Після оголошення результатів другого туру президентських виборів у ЗМІ з'явилися повідомлення про порушення під час підрахунку голосів у деяких виборчих комісіях, зазначається у повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чернишов на суді: жодна земельна ділянка не втрачена і не могла бути втрачена

Підхід до фортифікацій змінився з урахуванням тактики ворога - Умєров

Через російську повітряну атаку на Полтавщині пошкоджено заклад охорони здоров'я

Умєров: далекобійних операцій буде більше, вже готується контрактація нових десятків тисяч далекобійних дронів

Умєров: на середину 2025р вже виконано понад 50% обсягів робіт з будівництва фортифікацій, запланованих на цей рік

Захист просить ВАКС відмовити в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу Чернишову

Умєров про зустрічі з РФ: росіяни ймовірно, використовують гуманітарну тематику як аргумент для уникнення посилення санкційного тиску

Ініціативи щодо компенсації промінвестицій через податки потребуватимуть прозорого механізму подання заявок та контролю – юрист

У місті Самар пролунали вибухи – ОВА

Україна зацікавлена в залученні американських компаній до гуманітарного розмінування – держсекретар Міноборони Сопіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА