Інтерфакс-Україна
17:54 24.07.2025

Раді пропонують ввести обов’язкове держстрахування життя та здоров’я волонтерів

1 хв читати
Раді пропонують ввести обов’язкове держстрахування життя та здоров’я волонтерів

Забезпечити коштом державного бюджету обов’язкове державне страхування життя, здоров’я та працездатності волонтера від нещасного випадку під час надання волонтерської допомоги, необхідної для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, пропонує законопроєкт, зареєстрований 21 липня у Верховній Раді.

Автором цієї законодавчої ініціативи є народний депутат України Максим Заремський ("Слуга народу").

Проєктом закону про внесення відповідних змін до закону України "Про волонтерську діяльність" передбачено, зокрема, що порядок та умови державного страхування життя, здоров’я та працездатності волонтера визначатиме центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері волонтерської діяльності, за погодженням з Національним банком України.

Як зазначається в пояснювальній записці до цього документу, передбачається, що на початковому етапі застосування законопроєкту, у разі його прийняття в цілому як закону, покрити ймовірне збільшення видатків Державного бюджету України можна буде, зокрема, за рахунок скорочення на відповідну суму обсягу державної програми "Резервний фонд" або за рахунок скорочення неефективних видатків й отримання додаткових надходжень внаслідок легалізації тіньового сектору економіки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА