Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:50 16.10.2020

"Безпечний вибір": волонтери звернулися до кандидатів у мери з ініціативою забезпечити киян масками на виборах

1 хв читати
"Безпечний вибір": волонтери звернулися до кандидатів у мери з ініціативою забезпечити киян масками на виборах

Активісти та волонтери, які об’єдналися у волонтерську ініціативу "Безпечний вибір", закликали кандидатів у мери Києва допомогти забезпечити медичними масками киян, які прийдуть на виборчі дільниці.

Про це вони заявили на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

На прес-конференції було оприлюднено листа, який надіслано усім учасникам виборів міського голови Києва, із закликом підтримати ініціативу волонтерів "Безпечний вибір" та допомогти забезпечити усіх киян масками під час голосування.

"Ми вирішили зробити вибори більш безпечними та забезпечити громадян, які підуть на вибори, масками – у разі, якщо вони їх забудуть. Це наша громадська ініціатива і ми звертаємось до кожного кандидата в мери: допоможіть, давайте зробимо все можливе щоб ми могли по максимуму забезпечити громадян", – зазначила волонтер і співзасновниця ініціативи "Безпечний вибір" Ольга Клиновська.

За словами представників ініціативи, акція буде не політичною.

"Наша ініціатива реалізується без жодної політичної агітації. Кандидати можуть допомогти нам або надіславши кошти, або виготовивши маски за нашим шаблоном. Ми маємо бути впевнені, що це не буде агітація, а що це будуть маски, які погоджені нами і які ми будемо розповсюджувати в день голосування", – повідомила Ольга Клиновська.

Як зазначають у "Безпечному виборі", вони вже зараз готові забезпечити масками і волонтерами близько 100 з 1000 виборчих дільниць Києва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У Дарницькому районі Києва на дах житлового будинку впала частина БпЛА – КМВА

У Києві працює ППО

Вибух у Шевченківському районі Києва - це знешкодження ворожого боєприпасу

Правоохоронці затримали посадовицю КМДА та директора комунального столичного ринку за хабарництво

Правоохоронці затримали посадовицю КМДА та директора комунального столичного ринку за хабарництво

Зеленський запросив Ченцова в Київ на час зміни уряду

ЦПД: Спроби представити вбивство офіцера СБУ як приклад "боротьби союзників проти України" — це інформоперація Кремля

Дві наземні станції метро в Києві не працюють через загоряння трави, поїзди прямують до "Дарниці" – КМДА

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Президентка Національної ради Федеральних зборів Швейцарії: ми, як і раніше, підтримуємо Україну і будемо продовжувати допомогу

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА