Інтерфакс-Україна
15:35 16.08.2025

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

1 хв читати
Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ
Фото: https://www.president.gov.ua/

Президент США Дональд Трамп під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським та європейськими лідерами, що відбулася за підсумками саміту на Алясці, заявив, що Володимир Путін продовжує вимагати від України відмовитися від контролю над усією територією Донбасу, повідомляє Bloomberg.

"Трамп сказав під час телефонної розмови, що хоча рішення про те, що робити з її територією, належить Україні, позиція Путіна не змінилася — він як і раніше хоче, щоб Київ відмовився від контролю над усією територією Донбасу на сході України… Росія припинить висувати свої претензії на ті частини Запорізької та Херсонської областей, які вона зараз не контролює, фактично заморозивши там лінію фронту", - повідомляє агентство з посиланнями на осіб, обізнаних у цьому питанні, які висловилися на умовах анонімності.

Трамп назвав свою зустріч продуктивною і дав зрозуміти, що порадить Зеленському укласти угоду.

За інформацією, Трамп сказав європейським лідерам, що готовий сприяти гарантуванню безпеки України, якщо це не стосуватиметься НАТО. Президент припустив, що Путін погодиться з цим, сказали співрозмовники агентства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Електропостачання відновлено в 162 н.п. Одеської області, знеструмлених через негоду

Сили оборони продовжують стримувати противника, від початку доби відбулося 106 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Світ має зупинити постачання критичних компонентів до Росії – Зеленський

Зеленський: Росія відверто намагається знищити українську цивільну інфраструктуру перед зимою

Вчителям з вересня нараховують доплату 2 тис. грн на місяць, ближче до фронту – 4 тис. грн

Свириденко на Сумщині: ведуться роботи з відновлення подачі електрики після російських обстрілів

Атака РФ на Львівщину цієї ночі була наймасштабнішою з початку повномасштабного вторгнення – глава ОВА

Росія в ніч на неділю завдала удару 496 дронами та 53 ракетами – Повітряні сили

Технічний збій на митниці Польщі у неділю ускладнив рух вантажного транспорту через кордон

Росія здійснила чергову масовану комбіновану атаку на газову інфраструктуру – "Нафтогаз України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА