Інтерфакс-Україна
19:35 03.09.2025

Рада хоче дозволити Держспецслужбі транспорту будувати військові та спецоб'єкти – перше читання

1 хв читати
Рада хоче дозволити Держспецслужбі транспорту будувати військові та спецоб'єкти – перше читання

Верховна Рада має намір наділити Державну спеціальну службу транспорту новими повноваження, зокрема брати участь у будівництві об’єктів загальновійськового та спеціального призначення. 

Відповідний законопроєкт №13378 про внесення змін до деяких законів щодо діяльності Державної спеціальної служби транспорту в першому читанні підтримали 252 народних депутатів на пленарному засіданні парламенту у середу. 

Державна спеціальна служба транспорту у разі ухвалення закону зможе будувати військові інженерно-технічні та фортифікаційні споруди, а також об’єкти нерухомості та інфраструктури у сфері управління Міністерства оборони України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

2 жовтня: Міжнародні та церковні свята, історичні події

На Миколаївщині викрили посадовця військової частини, який розікрав сотні тонн пального для ЗСУ – ДБР

До України повернули групу дітей з тимчасово окупованої Херсонщини

Окупанти втратили 120 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Міністри фінансів G7 домовилася про спільні кроки для посилення тиску на Росію - комюніке

Нічна атака дронів на Київщині, є постраждалий - ОВА

Росія обстріляла Сумську область, пошкоджена інфраструктура та затримуються потяги

Усі лідери ЄС, окрім одного, підтримали подальший процес вступу України в Спільноту

Кількість постраждалих у Балаклії зросла до 10, серед них 4-річна дитина

Президент Єврокомісії представила лідерам ЄС пропозицію репараційної позики для України на основі іммобілізованих росактивів, головуюча Данія буде її просувати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА