Інтерфакс-Україна
08:05 06.09.2025

Обстріли РФ знеструмили залізничну дільницю перед Слов’янськом, поїзди затримуються

1 хв читати
Обстріли РФ знеструмили залізничну дільницю перед Слов’янськом, поїзди затримуються

Російські обстріли спричинили знеструмлення на залізничній дільниці перед Слов'янськом Донецької області, через що поїзди вимушено матимуть затримку, повідомила пресслужба АТ "Укрзалізниця".

"Ранок починається з обстрілу залізничної інфраструктури на Донеччині. Маємо знеструмлену дільницю перед Слов'янськом, внаслідок чого буде вимушена затримка як приміських поїздів, так і далекого сполучення", - сказано в телеграм-каналі відомства.

Зазначається, що для найближчих рейсів краматорського напрямку можливе використання резервних тепловозів та автобусів на окремих ділянках.

Наразі оцінюються пошкодження та строки відновлень.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" у січні 2026р. не підвищуватиме вартість перевезень зерновозами

Туск після консультацій лідерів ЄС: Ключовим результатом є готовність США брати участь у гарантіях безпеки для України

СБУ: в Києві викрито адвоката, який займався видурюванням грошей у підприємців

ДБР: повідомлено про підозру командиру в/ч на Донеччині за привласнення понад 17 тонн пального

Лідери ЄС і Канади провели чергові консультації з підтримки України

Військові частини зможуть закуповувати комплектуючі для БПЛА за кошти загального фонду – Шмигаль

Під час обстрілу Одещини пошкоджено об’єкти у портах "Південний", "Чорноморськ" та судно із зерном під прапором Панами

Російська сторона не надала жодних доказів того, що атака по резиденції Путіна була здійснена Україною, – ISW

Свиноферма KSG Agro на Херсонщині в грудні 2025р. тричі потрапила під ворожий обстріл

Ворог окупував три села та просунувся в Мирнограді на Донеччині, а також на Сумщині – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА