Інтерфакс-Україна
04:58 03.08.2025

З 4 серпня на МАПП "Ягодин-Дорогуськ" стартують ремонтні роботи, можливе часткове перекриття смуг руху

1 хв читати

З понеділка, 4 серпня 2025 року, з українського боку міжнародного автомобільного пункту пропуску "Ягодин-Дорогуськ" розпочнуться ремонтні роботи покрівлі, навісів, підпірної стінки та приміщень зони митного контролю.

У зв’язку з проведенням робіт можливе часткове перекриття окремих смуг руху, що може спричинити тимчасові незручності для водіїв. Водночас, за прогнозом, зміни організації руху суттєво не вплинуть на пропускну спроможність пункту.

"Завершити запланований обсяг роботи Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області розраховує до

30 вересня. Просимо водіїв зважати на ці обставини та за потреби завчасно скорегувати свій маршрут. Дізнатися інформацію щодо завантаженості пунктів пропуску можна за допомогою інтерактивної карти Держмитслужби", — йдеться в заяві пресслужби Державної митної служби України у Facebook.

Джерело: https://www.facebook.com/share/p/19Gkt3YM45/?mibextid=wwXIfr

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий БпЛА поцілив у меблевий магазин у Харкові, є поранені - Терехов

Керівник ЦПД: Путін продовжує вдавати, що він може говорити про Україну без України

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Політики та експерти переконані, що Трамп спробує змусити Україну піти на поступки РФ

Віткофф неправильно зрозумів заяви Путіна і прийняв їх за поступку - ЗМІ

Зеленський знов говорив із Макроном

Новим речником Міноборони став журналіст та телеведучий Дрималовський

РФ вимагає від України відмовитись від оборонної лінії в Донецькій області без гарантій, що бої не відновляться – ISW

Зеленський говорив з прем’єркою Данії про кроки, "що наближають до реального завершення війни, а не до її реконфігурації"

У Дніпрі прокуратура розслідує можливе побиття колишнього військового працівниками ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА