Інтерфакс-Україна
16:44 25.07.2025

Бійці ДШВ отримали нові комплекси для відновлення бойової техніки від Фонду Порошенка

1 хв читати
Бійці ДШВ отримали нові комплекси для відновлення бойової техніки від Фонду Порошенка
Фото: https://eurosolidarity.org/2025/07/25/

Народний депутат, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко передав у підрозділи Десантно-штурмових військ (ДШВ) обладнання для оперативного ремонту бойової техніки, повідомляється на сайті політсили у п'ятницю.

"Поміняти шину навіть на броньованих колесах, підзарядити акумулятор та виконати інші види ремонту воїни тепер можуть просто на місці, а не везти техніку за 500 км. Для цього ми привезли їм наші нові розробки: контейнерну ремонтну майстерню на базі причепу, мобільний шиномонтаж — один для звичайних коліс, інший для броньованих, а також мобільну зарядну станцію", – розповів Порошенко.

Також він передав новий екскаватор, який зводитиме капоніри для артилерії та будуватиме фортифікації на лінії боєзіткнення. Новоствореній 147-мій окремій артилерійській бригаді передані комплекси "Старлінк", зарядні станції та комп’ютерна техніка.

Раніше Фонд Порошенка з волонтерами налагодив виробництво пересувних шиномонтажів та авторемонтних майстерень і вже передав від початку повномасштабного вторгнення у війська більше 130 спеціальних ремонтних комплексів для техніки, які оснащені інструментами, верстатами та приладами, мають автономне живлення та можуть під’їхати близько до передової.

У березні цього року Порошенко презентував нові системи шиномонтажу для бронемашин Hamvee, MaxxPro та Roshel, які мають модуль RunFlat, встановлений на базі мобільного контейнера. У липні буле презентована мобільна акумуляторна станція, здатна одночасно заряджати більше десятка різних акумуляторів, зокрема й танкові.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У центрі Харкова стався зсув ґрунту, виявлені катакомби

Раді пропонують законодавчо врегулювати відстрочку для звільнених контрактників віком 18–25 років

Внаслідок атаки дронами пошкоджена Білоцерківська меблева фабрика

Польща створює на східному кордоні інженерні парки із засобами протидії мобільності

Медика "Азову" визнано найкращим військовим медиком Європи

До Сенату США подано законопроєкт про військову допомогу Україні на понад $50 млрд – ЗМІ

Торік для оборонних відомств українські компанії виготовили 1,7 млн дронів, що в 1400 разів більше, ніж у 2022 р., – StateWatch

Свириденко домовилася з Цивінським про проходження поліграфа перед призначенням на директора БЕБ

Мовний омбудсмен встановив 524 порушення мовного законодавства за перше півріччя 2025р

Ізраїль засудив атаку РФ по Києву та закликав до тривалого миру, який гарантує безпеку для України - глава МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА