Інтерфакс-Україна
13:52 30.09.2024

Голова комітету Ради Мережко про довибори до сенату Чехії: Головне, що партії-прихильники України зберегли більшість

1 хв читати
Голова комітету Ради Мережко про довибори до сенату Чехії: Головне, що партії-прихильники України зберегли більшість

Україні важливо, що після довиборів до сенату Чехії партії, які підтримують нашу країну, зберегли парламентську більшість, вважає голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко (фракція "Слуга народу").

"Що стосується результатів виборів у Чехії, то для нас головне, що партії, які є стійкими прихильниками допомоги Україні, зберегли більшість у парламенті цієї країни. На сьогодні Чехія є одним із найактивніших союзників України і збереже такий курс надалі", - сказав Мережко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Він наголосив, що Чехія є членом НАТО і ЄС і "ми можемо розраховувати на підтримку Чехії в процесі приєднання України до цих організацій".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

Зеленському довіряють 59% українців, не довіряють 35% - КМІС

Українці найбільше чекатимуть від політиків в разі проведення виборів завершення війни та боротьби з корупцією – досліждення Ipsos

Арахамія: Одночасні вибори й референдум можуть забезпечити легітимність плебісциту

Законопроєкт про вибори під час воєнного стану може бути підготовлений до кінця лютого - Арахамія

Залужний та Зеленський є лідерами електоральних симпатій українців – досліждення Ipsos

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА