Інтерфакс-Україна
08:25 26.09.2024

На Прикарпатті внаслідок російської атаки пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури – ОВА

1 хв читати

На Прикарпатті внаслідок російської атаки пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

"Під час повітряної тривоги Прикарпаття атакували ворожі цілі. Пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури", - написала вона в телеграмі.

За її словами, наразі частина міста частково залишилася знеструмленою. Енергетики вже працюють над відновленням енергопостачання.

Для ліквідації наслідків на місце події оперативно прибули всі відповідні служби. Пожежу, що виникла на місці падіння, ліквідовано. Обійшлося без постраждалих.

"Ще раз закликаю всіх мешканців краю не нехтувати сповіщеннями про повітряну тривогу, бо ворог не припиняє спроб знищити нашу інфраструктуру", - наголосила очільниця ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Херсону, двоє людей постраждали – ОВА

Профільний комітет рекомендує Раді затвердити укази президента про продовження строків воєнного стану та мобілізації - нардеп

Калмикова назвала чутками розмови про можливе розформування Мінветеранів

Німеччина обіцяє прийняти рішення щодо "Петріотів" для України найближчим часом

СБУ затримала агента РФ під час спроби підірвати багатоповерхівку в Рівному

Представники країн НАТО та G7 підтримали створення режиму Defence City в Україні

У правоохоронців відсутній механізм притягнення до відповідальності за рух на авто з гучними вихлопними системами - відповідь на петицію

Окупанти 18 разів обстріляли населені пункти Донецької області за добу, у Костянтинівці та Мирнограді є загиблі

Результати додаткових сесій НМТ будуть доступні не пізніше 30 липня - директорка УЦОЯО

День української державності об'єднує десятки поколінь і дає віру в країну і власні сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА